ابزارآلات پوکا

ابزارآلات پوکا یکی از برندهای قدیمی بازار ابزار ایران است. در این نوشته، شرکت پوکا و ابزارهای تولیدی آن را بطور مفصل معرفی و قیمت های این محصولات را بررسی می کنیم. اما ابتدا نگاهی کوتاه می اندازیم به تاریخچه شرکت پوکا به عنوان اولین شرکت ایرانی که اقدام به واردات قطعات یدکی ابزارآلات برقی کرد.

Pukka Tools

ابزارآلات پوکا - Pukka Tools
تصویر تعدادی از ابزارآلات پوکا که به سفارش این شرکت در کشور چین ساخته شده است.

شرکت پوکا ، اولین در ایران ؟!

در سال 1379 شرکت «پوکا» (Pukka) به عنوان اولین شرکت ایرانی، اقدام به واردات قطعات یدکی ابزارآلات برقی مانند آرمیچر و بالشتک کرد. این شرکت با بهره‌گیری از مهندسان و متخصصان در حوزه صنعت توانست باتوجه به نیاز بازار داخلی ایده‌های تولیدی فراوانی به شرکت‌های تولید کننده خارجی ارایه کند که اولین ایده منجر به تولید یکی از پرفروش‌ترین ابزارآلات این شرکت یعنی فرز G1802 گردید. این اتفاق شروعی بود برای آغاز تجارت گسترده و عظیم شرکت پوکا که هم‌اکنون با ارائه‌ی تنوعی کامل از انوع ابزارآلات برقی و بادی توانسته بخش زیادی از نیاز متخصصان و صنعتگران داخلی به اینگونه ابزارآلات را پاسخگو باشد. از جمله ابزارآلاتی که توسط شرکت پوکا عرضه می‌شود، می‌توان به انواع دریل‌های برقی و شارژی، فرزهای آهنگری، سنگبری، مینی فرز، موزائیک ساب، فرز انگشتی، دریل بتن کن، چکش تخریب، پولیش، اره‌ برقی درخت بر، اره های عمود بر، گرد بر، افقی بر، رنده، اور فرز، سنباده لرزان، میخکوب بادی، منگنه کوب بادی، پروفیل بر، شیار زن، بلوور، سشوار صنعتی و اتو لوله اشاره کرد. در ادامه با جزئیات بیشتری از این محصولات آشنا خواهیم شد.

پوکا سرویس

به منظـور ارتقاء سطح خدمات رسانی به خانواده بزرگ مصرف کنندگان ابزار برقی پوکا، شرکت پوکا سرویس در بهمن ماه 1392 تاسیس گردید. پوکا سرویس جهت پاسخگویی شایسته به نیـاز های مصرف کنندگان، ابزار برقی پوکا و تسهیل و تسریع در امر خدمات پس از فروش با به کارگیری کادری مجرب اقدام به بازنگری فرآیند تامین و تـوزیع قطعات یـدکی و ارائه خـدمات پس از فروش نموده و تمـام تلاش خود را برای آسایـش خاطر کلیه عزیزانی که در زنجیره توزیع و مصرف محصولات پوکا هستند بکار برده است. تجهیـز انبار بی نظیر قطـعات یـدکی پوکا سرویس با بیش از 1800 نوع قطعه در محیطی وسیـع و با پشتوانه حجیم قطعات یدکی، مهر تاییدی بر تلاش مدیریت پوکا سرویس جهت رضایت مصـرف کننـدگان عزیز می باشد.

خدمات پس از فروش ابزارآلات پوکا

دریل های برقی پوکا

دریل پوکا 6.5 میلیمتر 230 وات Pukka D062

تعداد در کارتن: 10 عدد

قیمت: فلان تومان

توضیحات

دریل پوکا 6.5 میلیمتر 230 وات Pukka D062

تعداد در کارتن: 10 عدد

قیمت: فلان تومان

دریل های شارژی پوکا