به یک توبره خوش آمدید.

 برای آشنایی شما با فروشگاه و مجله اینترنتی یک توبره، ما سیر تا پیازِ ماجراهای یک توبره را برایتان رو می کنیم…

یک توبره از کجا آمده؟

در شهریور ماه ۱۳۹۳ خورشیدی، فروشگاه رنگ و ابزار ثامن واقع در شهرستان درگز تأسیس شد. این فروشگاه در مدت کوتاهی توانست با شناسایی واحدهای تولیدی معتبر و تأمین کنندگان دست اول ابزار در کشور و همچنین همکاران قابل اعتماد این صنف در شهرهای مشهد و تهران، روابط تجاری خود را با ایشان گسترش داده و موازی با همکاری های دوجانبه، اقدام به فروشندگی خرد در سطح شهرستان نماید. با گذشت زمان و کسب تجربه های جدید و فنی لازم در حوزه های فروش خرد ابزارآلات و تحلیل بازار و همچنین شناسایی نیازهای جدید مشتریان، همسو با اهداف بلند مدت پرسنل جوان فروشگاه، گام بعدی برای رسیدن به اهداف بلند مدت ترسیم شد.

در این بین «فروشگاه و مجله اینترنتی یک توبره» با دو هدف ارائه دانش روز مرتبط با ابزارآلات و نحوه صحیح استفاده و به کار گیری ابزارهای مختلف و همچنین منبعی برای تهیه و تأمین نیازهای مشتریان در سراسر میهن عزیزمان شکل گرفت. اما با گذشت مدت کوتاهی از فعالیت در فضای مجازی چنین بر می آمد که بخش دوم هدف که همان تهیه و تأمین نیازهای مشتریان بود با توجه به گستره ی پهناور ایران زمین به سختی قابل انجام و یا حتی در عمل با توجه به هزینه های بالای ارسال کالا پروژه ای شکست خورده خواهد بود. با توجه به این موضوع و ارجحیت هدف اصلی و ابتدایی تاسیس یک توبره، تصمیم بر آن شد تا اقدام به تهیه بستری جهت عضویت همکاران و تأمین کنندگان ابزار در جای جای ایران عزیزمان صورت گیرد. بدین گونه که تیم یک توبره در کنار هدف اصلی، اقدام به معرفی فروشندگان نمونه در سطح کشور خواهد نمود و با ارائه اطلاعات کافی از آنها موجبات منبعی ایده آل را برای کاربران فراهم می آورد.

در حال حاضر فروشگاه و مجله اینترنتی یک توبره با همکاری مشترک تأمین کنندگان خود و تضمین و تعهد خرید آنلاین از جانب خود، اقدام به عرضه محصولات معرفی شده در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک نموده است.

یک توبره به کجا می رود؟

«یک عالمه ابزار ، یک خرید رویایی»

این شعار یک توبره است. ما اعتقاد داریم با تکیه به تلاش و پشتکارمان به زودی به بزرگترین فروشگاه و مجله اینترنتی ابزارآلات در سطح کشور تبدیل خواهیم شد. هم اکنون توانسته ایم مراحل اولیه را یکی پس از دیگری برای رسیدن به هدف، با موفقیت طی کنیم و این روند را همچنان ادامه دهیم.

در حال حاضر فروشگاه و مجله اینترنتی یک توبره تصمیم دارد با ارائه خدمات در سطح مطلوب و معرفی و عرضه محصولات برند و معتبر، فعالیت خود را ادامه داده و به زودی با طرح ها و ایده های جدید، فروشگاه و مجله اینترنتی یک توبره را به عنوان منبعی قابل اعتماد در جهت افزایش آگاهی و سهولت دسترسی به ابزار در سراسر ایران، همراه با ارائه دانش روز و اطلاعات فنی و کامل معرفی کند.

تمام تلاش ما فراهم آوردن توبره ای پر بار جهت دسترسی آسان کاربران به اطلاعات مورد نیاز برای تهیه ابزار دلخواهشان است. هم اکنون امکان معرفی و ارائه اطلاعات ابزارفروشان و همکاران محترم در سراسر کشور، بر اساس دسته بندی های استانی و به تفکیک شهرها فراهم گردیده است. معرفی برندها و ارائه اطلاعات شرکت های تولیدی و واردکنندگان معتبر از دیگر اهداف یک توبره است.

یک توبره کجا هست؟

قلب تپندۀ یک توبره از دفتر مرکزی آن یعنی فروشگاه رنگ و ابزار ثامن اداره می شود. در حالی که همکاری های یک توبره با تأمین کنندگان دست اول ابزار در سرتاسر ایران باعث شده تا یک توبره وسعتی به بزرگی ایران عزیزمان داشته باشد.

می خواهید با یک توبره بیشتر آشنا شوید؟

یک لیوان چای داغ بریزید و دوباره برگردید همینجا!

ما روی شما حساب فراوان باز کردیم، شما هم روی یک توبره حساب باز کنید!


ثبت نام کنید.

یک توبره در تلگرام حضور دارد، شما هم عضوی از کانال تلگرامی یک توبره شوید.


telegram.me/YekTobreh

در صفحه فیسبوک یک توبره هم منتظر شما هستیم. لایک را فراموش نکنید!


fb.com/1tobreh

یک توبره در توئیتر هم حضور پر رنگ دارد و مشتاق دیدار اهل توئیت است!


twitter.com/1tobreh

اگر در اینستاگرام عضوید و اهل عکاسی هستید، یک توبره را هم فراموش نکنید.


instagram.com/1tobreh

همان ایمیل های قدیم را ترجیح می دهید؟ از محصولات جدید با خبر می شوید


مشترک شوید.

یک توبره

یک توبره

با ما تماس بگیرید.

۱tobreh@gmail.com

۰۹۲۱۷۴۰۲۵۶۷

خیابان صیاد شیرازی، پلاک ۵۳۳

بازگشت به بالا
CLOSE
CLOSE